Përshkrimi i librit:

Mbretëresha e akullit, një nga filmat e animuar të studios Walt Disney, flet për historinë e Anës, e cila shkon në një udhëtim epik për të shpëtuar mbretërinë. Duke u bashkuar me një aventurier të quajtur Kristof dhe drerin e tij Sven, Ana fillon kërkimet për motrën e saj, Elsën, e cila me fuqitë e saj të akullit e ka zhytur mbretërinë në një dimër të përhershëm.

Mbretëresha e akullit, bazuar në një film për fëmijë, risjell gjithë historinë, si dhe tetë faqe me skena e ngjyra të marra nga filmi.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botart

ISBN: 978-9928-116-64-2

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 125

Grupmosha: 3-7 vjeç

Mbretëresha e akullit - Sarah Nathan

SKU: 978-9928-116-64-2
CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  by Libraria Shqiptare KLG

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë