nga: Ph.D John Gray

 

Përshkrimi i librit:

Udhërrëfyesi klasik që ju ndihmon për ta kuptuar partnerin. Ky libër brilant ka qenë për shumë vjet në qendër të një suksesi të jashtëzakonshëm mbarëbotëror. Ky libër, bestseller numër një në Amerikë, me 4 milionë kopje të shitura, është botuar në 34 vende të botës dhe është bërë bestseller kudo ku është lexuar.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Pema

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9951-721-75-2

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 310

Meshkujt vijnë nga Marsi, femrat nga Afërdita - Ph.D John Gray

SKU: 978-9951-721-75-2
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë