nga: Mithat Frasheri

 

Përshkrimi i librit:

Në vëllimin e dytë përfshihen studimet dhe esetë historike, kulturore dhe politike të Mid'hat Frashërit.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Instituti Lumo Skëndo

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9928-441-46-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 498

Midhat Frasheri Vepra të zgjedhura 2

SKU: 978-9928-441-46-9
CHF27,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë