Përshkrimi i librit:

Çdo milingonë ka punën e saj të caktuar në folenë e milingonave dhe Rojtarja, si trupmadhe që është, ka si detyrë të ruajë folenë. Argëtohuni me Rojtaren, teksa ajo përpiqet të bëjë punë nga më të ndryshmet, derisa kupton se për çfarë është më e aftë dhe cila është puna që mund të bëjë më mirë. Shikoni si jetojnë milingonat në folenë e tyre dhe çfarë bëjnë ato. Ilustrimet shumëngjyrëshe do t’jua sjellin gjithçka si të gjallë përpara syve dhe, teksa mbyllni librin, ju nuk mund të mos mendoni: Sa bukuroshe e punëtore këto milingonat!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-63-7

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 16

Grupmosha: 3-6 vjeç

Milingonë Rojtarja - (Të vogla, por të dobishme)

SKU: 978-9928-240-63-7
CHF9,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë