nga: Rupi Kaur

 

Përshkrimi i librit:

Bestseller botëror absolut, pasi ka kryesuar përgjatë dy viteve të fundit të gjitha lsitat e platformave më të mëdha të botës në tregun e librit. Ajka e mendimit vjen përmes vargut; fjalë të lëndimit, dashnisë, thymjes dhe shërimit.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Pema

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9951-721-38-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 208

Përmasat e librit: 128 x 197 x 12 mm

Milk and honey - Rupi Kaur

SKU: 978-9951-721-38-7
CHF21,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë