nga: Louise l. Hay

 

Përshkrimi i librit:

Në këtë botim shumë simpatik, Louise L. Hay na sjell një përmbledhje me ese të zgjedhura nga miqtë e saj – ligjërues, seminaristë dhe këshillues me emër në sferën e motivimit dhe vetëndihmesës. Tema ekskluzive e këtij libri janë mirënjohja dhe falënderimi, si dy virtyte me fuqi të jashtëzakonshme në procesin e ndërtimit të personalitetit shpirtëror të një personi. Louise L. Hay ka ndihmuar me mijëra njerëz në zbulimin dhe shfrytëzimin e potencialit të tyre të brendshëm në funksion të ngritjes personale dhe shërimit. Veprat e saj janë përkthyer në 29 gjuhë të ndryshme në 35 vende të botës.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Efekos

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9951-660-94-5

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 218

Mirënjohja si mënyrë jetese

SKU: 978-9951-660-94-5
CHF16,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë