Përshkrimi i librit:

Kotelja përpiqet të hidhet e të kapë topin, ndaj kërcen sa andej-këndej. Doni ta dëgjoni tingullin e saj të gëzueshëm e lozonjare të lodroni bashkë me të? Është një ndër tingujt e pare të kafshëve që meson fëmija: Mjau-mjau! Ndaj vendosni gishtin e vockël mbi butonin e madh, që është edhe gjëja më tërheqëse e këtij libri, shtypeni pakëz dhe argëtohuni pa fund.Kuptohet që pastaj fëmija do ta kërkojë ta ketë librin me vete kudo ku shkon.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-75-0

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 8

Grupmosha: 0-3 vjeç

Mjau - Libra me një tingull (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-75-0
CHF12,50Price