Përshkrimi i librit:

Uaa, sa i shndritshëm është autobusi që çon fëmijët në shkollë! Edhe ekskavatori do t’ju duket si i vërtetë, po ta prekni. Veç kësaj, do të mësoni edhe për çfarë na shërben ai. Në këtë libër, fëmija juaj do të zbulojë mjetet që ecin dhe që na ndihmojnë në jetën tonë të përditshme. Këtë do ta bëjë duke i parë, duke i lexuar dhe duke i prekur ato me gishtat e vegjël, prandaj ky libërth do të jetë burim argëtimi dhe nxënieje, mjaft i dobishëm për vogëlushët që sapo kanë nisur të njohin botën.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-25-5

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 12

Grupmosha: 0-3 vjeç

Mjetet që ecin - Prek dhe ndiej (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-25-5
CHF12,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë