nga: Henry Marsh

 

Përshkrimi i librit:

“Mos bëj dëm” është bestselleri i neurokirurgut britanik Henry Marsh, i sjellë në shqip nga doktor Mentor Petrela dhe Florian Dashi. Libri është një përmbledhje tregimesh mbi jetën, vdekjen dhe kirurgjinë e trurit. Ky libër iu vjen në ndihmë pacientëve, por sidomos mjekëve, pasi shërben si një guidë e shkëlqyer në punën e tyre të përditshme.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Minerva

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9928-4440-0-4

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 312

Mos bëj dëm - Henry Marsh

SKU: 978-9928-4440-0-4
CHF25,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë