nga: Angie Thomas

 

Përshkrimi i librit:

“PËR ÇFARË TË DUHET ZËRI, NËSE DO TË HESHTËSH?”

 

Stari jeton në dy botë: lagjja e varfër ku ka lindur dhe është rritur, dhe shkolla e saj për të pasurit në periferi. Ekuilibri i vështirë ndërmjet dy botëve të saj prishet, kur Stari bëhet e vetmja dëshmitare për vrasjen fatale nga një polic e shokut të saj të ngushtë, Khalilit. Ajo që tashmë mund të dëshmojë Stari, mund të shkatërrojë komunitetin e saj.

Mund ta vërë edhe atë vetë në rrezik.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botart

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9928-286-86-4

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 464

Mos mbill urrejtje - Angie Thomas

SKU: 978-9928-286-86-4
CHF26,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë