nga: Aid el-Karni

 

Përshkrimi i librit:

Një studim i thellë, i rrallë dhe me plot përgjegjësi synon shërimin e anës më të rëndë në jetën njerëzore, atë të shqetësimit dhe depresionit, humbjes së besimit dhe shpresës, rënies shpirtërore, pesimizmit,  brengosjes, vuajtjeve dhe pikëllimit.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Qendra Kulturore "KIBLA"

Botuar në: 2004

ISBN: 9989-22-231-2

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 446

Mos u Trishto - Aid el-Karni

SKU: 9989-22-231-2
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë