Përshkrimi i librit:

Për vite të tëra, për hir të fëmijëve Stefani Adams i qëndronte besnike një burri që nuk e kishte dashur kurrë. Por tani që bashkëshorti kishte vdekur, ndoshta kishte ardhur koha për të kujtuar se ajo është edhe një femër që ka të drejtë të shijojë lumturinë personale. Një takim i rastit me muzikantin Çejz Taylor ia ndryshon jetën Stefanisë. Ky njeri i dhuron asaj një botë krejtësisht të ndryshme – botën e dashurisë së pakufishme, të lirisë e të muzikës pambarim. Botën, në të cilën ajo do të gjejë vetveten dhe dashurinë e vërtetë...

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Fan Noli

Botuar në: 2016

ISBN: 978-9928-203-57-1

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 384

Përmasat e librit: 146 x 206 x 23 mm

Muzika e shpirtit -Danielle Steel

SKU: 978-9928-203-57-1
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë