Përshkrimi i librit:

Me këtë libër, do t’i bëjmë një ftesë fantastike vogëlushit tuaj për në botën e kafshëve. Luani hungërin, macja mjaullin dhe majmuni bën ua-aa, po si bëjnë kafshët e tjera? Ku dhe si jetojnë ato? Me çfarë ushqehen dhe cili është vendbanimi i tyre? E dini, edhe kafshët dinë të luajnë, ashtu si fëmijët! Kafshët e tokës, të ujit dhe të xhunglës, nëpër faqet e librit me ilustrime fantastike do t’ju futin në një botë tjetër. Plot gjashtëdhjetë butonë do ta shoqërojnë takimin tuaj me këto kafshë dhe do t’i bëjnë ato “të bisedojnë” me ju.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-36-1

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 8

Grupmosha: 0-3 vjeç

Në botën e kafshëve - Libri me 60 tinguj (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-36-1
CHF27,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë