nga: Taulant Tafa, Eri Tafa

 

Përshkrimi i librit:

Në këtë vëllim janë përmbledhur përrallat tepër të njohura dhe tërheqëse për fëmijët si: Borëbardha, Rosaku i shëmtuar, Sirena e Vogël, Pinoku, Kësulëkuqja dhe Magjistari i Ozit.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Vëllezërit Tafa

Botuar në: 2012

ISBN: 978-99956-96-26-9

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 140

Grupmosha: 4+ vjeç

Në botën e përrallave - Vëllezërit Tafa

CHF23,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë