nga: Bekim Muhaxheri

 

Përshkrimi i librit:

-Libri i kushtohet vëllait të autorit dhe të gjithë atyre që ndërruan jetë pas komplikimeve shëndetësore të shkaktuara nga virusi “Korona”.

Libri përmban poezi të shkruara në kohën e karantinimit të qytetarëve dhe të tjera të shkruara para dhe gjatë kësaj kohe.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Armagedoni

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9951-780-44-5

Formati: me kapak të hollë

Në zemrën tonë dimri ka mbetur - Bekim Muhaxheri

SKU: 978-9951-780-44-5
CHF21,00Price

    Produkte të ngjashme