nga: Paola Calvetti

 

Përshkrimi i librit:

Në epokën e teknologjisë moderne, kur bota gëlon nga interneti dhe celularët, Ema dhe Frederiku bëjnë një pakt: do t'i shkruajnë letra njëri-tjetrit dhe do të takohen vetëm një herë në vit në brigjet e Bretanjës.

Letrat e tyre do të ndërthuren me një katalog të rrallë titujsh dhe personazhesh, një udhëzues i vyer librash për të mos u humbur dhe do të na mësojnë se dashuria e vërtetë triumfon në çdo kohë.

Pas suksesit të jashtëzakonshëm në Gjermani, Itali, Francë e shumë vende të tjera, libri "Ne të dy si një roman", i autores italiane Paola Calvetti, vjen edhe në shqip, vetëm nga botimet Living.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Living

Botuar në: 2016

ISBN: 978-9928-216-06-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 314

Ne të dy si një roman - Paola Calvetti

SKU: 978-9928-216-06-9
CHF23,00Price