nga: Shaqir Foniqi

 

Përshkrimi i librit:

 

Për të gjithë ata që nuk e njohin ose e njohin pak këngëtaren e talentuar, bilbilin e Kosovës, Nexhmije Pagarusha, do të gjejnë këtu të dhëna për jetën e suksesin e saj, dhe se si është vlerësuar nga të huajt kjo artiste e madhe.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Toena

ISBN: 99927-1-695-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 180

Nexhmije Pagarusha (Bilbili i Kosovës) - Shaqir Foniqi

SKU: 99927-1-695-9
CHF12,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë