Përshkrimi i librit:

Ky libër u jep mundësinë fëmijëve që të ngjyrosin ilustrimet, të mësojnë, të shkruajnë dhe lexojnë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Damo

Viti i Botimit: 2013

ISBN: 978-9951-642-00-2

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 105

Grupmosha: 4+ vjeç

Ngjyros, mëso, shkruaj...

SKU: 978-9951-642-00-2
CHF15,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  Përfitoni nga ofertat tona

  • Facebook
  • Instagram

  Regjistrohu për newsletter tonë