Përshkrimi i librit:

Nina e vogël vesh uniformën e doktoreshës dhe viziton arush-bebushin si një doktoreshë e vërtetë. I dëgjon frymëmarrjen, i kontrollon veshët, hundët dhe pastaj i bën një gjilpërë. Duke luajtur me Ninën fëmijët mësojnë profesionin e doktoreshës

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas

Botuar në: 2015

ISBN: 978-608-237-034-7

Formati: me kapak të trashë dhe të butë

Fletët: 14

Grupmosha: 0-2 vjeç

Vogëlushja: Nina luan doktoreshash - Emilie Beaumont

CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë