Përshkrimi i librit:

Këtu do të takoni arushin që ka humbur e s'gjen dot shokun e vet, një tigër që s'e ka qejf postierin dhe një hipopotam që ia ka ënda të hidhet pupthi nëpër pellgje. Ejani dhe bëhuni pjesë e argëtimit tonë dhe bëni që koha e përrallëzave të shndërrohet në diçka të veçantë për fëmijën tuaj.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Viti i Botimit: 2010

ISBN: 978-9928-240-00-2

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 50

Grupmosha: 2 vjeç

Ninulla para gjumit -(0-3 vjeç)

CHF24,50Price