Përshkrimi i librit:

Vajza e një bankieri të madh francez dhe e një markeze spanjolle, Rafaela është e martuar me John Henry Phillips, një financier ndërkombëtar i dashuruar marrëzisht pas saj. Por pas disa vitesh të një jete të lumtur e pa asnjë re një ditë fati e godet: John Henry paralizohet përjetë. Rafaela duket sikur vendos t’i kushtohet tërësisht të shoqit në një shtëpi të veçuar në San Francisko. Por ndjenjat e zjarrta të një avokati të ri, të shquar e të hijshëm do të vënë në balancë ndjenjën e detyrës dhe pasionin shpirtëror që e lidh me këtë njeri që e dashuron me zjarr.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Fan Noli

Botuar në: 2011

ISBN: 978-99956-86-52-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 332

Përmasat e librit: 144 x 204 x 22 mm

Një e panjohur e përsosur -Danielle Steel

SKU: 978-99956-86-52-9
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë