nga: Yuval Noah Harari

 

Përshkrimi i librit:

Gjithëpërfshirës, i thellë, provokuese dhe i guximshëm: Libri Sapiens ka sfiduar gjithçka që kemi ditur rreth qenies njerëzore: Mendimet tona, veprimet tona, fuqia jonë ... dhe e ardhmja jonë. Një bestseller absolut përgjatë tre viteve të fundit në Amazon dhe të gjitha platformat globale të shitjes së librit

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botart

Botuar në: 2016

ISBN: 978-9928-219-31-2

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 440

Një histori e shkurtër e njerëzimit -SAPIENS

CHF35,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë