nga: Bashkim Xhemaj

 

Përshkrimi i librit:

Libri "Një Shqiptar në CIA - dy jetët e Destan Berishës" i autorit Bashmir Xhemaj, zbardh jetën e një njeriu të zakonshëm, por që jetoi historinë më të jashtëzakonshme të shqiptarëve në shekullin XX. Ky libër sjell rrëfimet e vjetra të banorëve të Verrinit dhe shokëve të tij se si Destani ishte shndërruar gati në një legjendë. 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dukagjini

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9951-052-73-3

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 252

Një shqiptar në CIA - Bashkim Xhemaj

SKU: 978-9951-052-73-3
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë