nga: Stefan Cvajg

 

Përshkrimi i librit:

Në këtë vëllim përfshihen novelat: "Rrugica në dritën e hënës", "Koleksioni i padukshëm", "Bukinisti Mendel", "Leporela", "Novela e shahut", "24 orë nga jeta e një gruaje", "Novelë verore", "Perëndim zemre", "Njohja e beftë me profesionin e ri", "Xhelozia", "Gruaja dhe peizazhi", "Episod nga liqeni i Gjenevës" dhe "Letra e një të panjohure".

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Argeta LMG

Botuar në: 2014

ISBN: 978-99943-30-66-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 374

Novela, vol. 1 - Stefan Cvajg

SKU: 978-99943-30-66-7
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë