nga: Stefan Cvajg

 

Përshkrimi i librit:

Në këtë vëllim përfshihen novelat: "E fshehta përvëluese", "Dashuria e guvernantes dhe dy vogëlushët", "Pështjellim ndjenjash", "Vrapuesi i Amokut", "Nata fantastike", "Antoni", "Marshimi", "Ylli sipër pyllit", "Anvers" dhe "Dashuria e Erikës".

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: PLEJAD

Botuar në: 2014

ISBN: 978-99927-43-68-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 444

Novela, vol. 2 - Stefan Cvajg

SKU: 978-99927-43-68-9
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë