Përshkrimi i librit:

Një nga tragjeditë e njohura të Shekspirit, që besohet të jetë shkruar në vitin 1603. E gjithë vepra përqendrohet në personazhet krysore: Otello arap - general në ushtrinë e Venedikut, Desdemona, gruaja e tij dhe Kasio, togeri i tij.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Onufri

Botuar në: 2005

ISBN: 978-9943-32-74-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 240

Përmasat e librit: 140 x 205 x 18 mm

Otello - Shekspir

SKU: 978-9943-32-74-0
CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë