nga: Annalisa Lay

 

Përshkrimi i librit:

Ky libër është hartuar për fëmijë të moshës nga 1 deri në 3 vjeç. Për ta janë edhe këto 32 përralla të shkurtra, me pak tekst, me fjalë të thjeshta dhe nganjëherë edhe me rimë. Atyre u kushtohen edhe plot ilustrime të mrekullueshme. Të gjitha këto u zgjojnë fantazinë, i bëjnë më të zhdërvjellët në të folur dhe, kuptohet, i zbavitin pa masë. Ata do të bëhen shokë me pinguinin Poldino, me shqiponjën e vogël Karlotë, me derrkuc Gastonin e me sa e sa personazhe të tjera.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9928-287-30-4

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 94

Grupmosha: (1-3 vjeç)

Përrallëza dhe vjersha për vogëlushë - (1-3 vjeç)

SKU: 978-9928-287-30-4
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  Përfitoni nga ofertat tona

  • Facebook
  • Instagram

  Regjistrohu për newsletter tonë