Përshkrimi i librit:

Këtu do të takoheni me një arush trazovaç, me një kangur që s'ia ka ënda motin dhe me dy qenushë kureshtarë, që gërmuan një gropë. Rrëfenja të mrekullueshme për të përzgjedhur sipas dëshirës, ndaj ejani dhe bashkohuni me në për t'ia kaluar sa më mirë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Viti i Botimit: 2010

ISBN: 978-99956-41-97-9

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 50

Grupmosha: 4 vjeç

Përrallëza për fëmijë - 4 vjeç

SKU: 978-99956-41-97-9
CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë