Përshkrimi i librit:

Në këtë libër do të njiheni me rrëfenjat më të këndshme që janë përcjellë gojë mbas goje e që prindërit e gjyshërit ua kanë kallëzuar vogëlushëve strukur në një qoshk pranë ndonjë zjarri bubulak, kur gjumi zinte e u ulej mbi qepalla dhe kur realiteti fashitej e imagjinata merrte krahë. Është një dhuratë për lexuesit e sotëm pasi duam që edhe ata të shijojnë këto rrëfenja të mrekullueshme e të përjetojnë çaste të paharrueshme.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2019

ISBN: 978 9928 240 27 9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 252

Përmasat e librit: 200 x 265 x 23 mm

Grupmosha: (3-6) vjeç

Përralla fantastike - Grup autoresh

CHF24,00Price