nga: Vëllezërit Tafa

 

Përshkrimi i librit:

Në këtë vëllim janë përmbledhur përrallat tepër të njohura dhe tërheqëse për fëmijët si: "Bambi", "Hirushja", "Piter Pani", "Maçoku me çizme", "Bukuroshja e fjetur" dhe "Tre derrkucët".

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Vëllezërit Tafa

Botuar në: 2012

ISBN: 978-99956-96-25-2

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 140

Përralla magjike

CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë