Përshkrimi i librit:

Ky libër përmban 5 përralla të zgjedhura e të ilustruara, të gjitha me lepurushë. Por, ama, jo të gjithë lepurushët e përrallave janë njësoj. Po t’i lexoni e t’i shihni dhe të përfshiheni në aventurat e këtyre çapkënëve, doemos që do t’i njihni dhe do të zgjidhni kështu lepurushin tuaj të preferuar: Denin, Benin, Bonën, Lulunë…? Cili prej tyre ndihej i vetmuar, cili ishte mburravec, cili i zhdukte karotat? Gjatë leximit, gazi dhe buzëqeshjet nuk do t’ju ndahen.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-287-17-5

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 48

Grupmosha: 4-7 vjeç

Përralla me Lepurushë - (Përrallëza të zgjedhura)

SKU: 978-9928-287-17-5
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë