nga: Virgjil Muçi

 

Përshkrimi i librit:

Duke lexuar këto përralla, të gjithë ne, femijë e të rritur, ndiejmë dritën që ato përqojnë. Si pa e kuptuar, rrokim në qiell ëndjen njerëzore të dijës dhe të dashurisë për botën.

 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2020

ISBN: 978-999-56-70-498

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 435

Përralla shqiptare 100+1 Natë, libri i dytë

SKU: 978-999-56-70-498
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë