Përshkrimi i librit:

Askush s'e njef Lulin. As shokët e tij, që përpara tij lozin, nuk e njofin. Ma mirë me thanë se e njofin, por ata lozin për hesap të vet e Luli i shikon për hesap te vet. Sot gjithkush ka punët dhe telashët e veta, ashtu dhe fëmijtë, ashtu dhe Luli. 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dija

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9951-507-22-6

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 38

Grupmosha: (9-13) vjeç

Përralla - Vëllezërit Grim

CHF3,95Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë