Përshkrimi i librit:

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 1 vjeç.
Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Viti i Botimit: 2010

ISBN: 978-9928-240-00-2

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 48

Grupmosha: 1 vjeç

Përrallëza për fëmijë - 1 vjeç

SKU: 978-9928-240-00-2
CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë