Përshkrimi i librit:

 

Plot 18 tinguj për vogëlushin tuaj, të apasionuar pas mjeteve të lëvizshme, tëcilat ai do t’i takojë në brendësi të këtij libri të mbushur me ilustrime mahnitëse, ndërsa ju rrëfen një histori të këndshme. Duke u bashkuar këtyre edhe një këngë të mrekullueshme, ky libër do të shndërrohet në një thesar fantastik që ju fton drejt aventurash. Shtypni butonët përkatës për të dëgjuar sirenën e makinës së policisë, të ambulancës, të zjarrfikëses dhe shumë e shumë sinjale të tjera varkash, kamionësh, motoçikletash.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-37-8

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 8

Grupmosha: 0-3 vjeç

Piip-piip mjetet e urgjencës - Libra me tinguj dhe prekje (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-37-8
CHF23,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë