Përshkrimi i librit:

Në këtë seri interesante, përrallëzat nuk janë më vetëm të shkruara, por marrin jetë dhe bëhen edhe më zbavitëse, edhe më shkathtësuese. Ju do ta ndieni më nga afër trishtimin e Pinokut kur fëmijët e tjerë tallen me hundën e tij. Mjafton të shtypni butonin që tregon të qeshurat e tyre. Ndodhi të tjera shoqërohen me të tjerë tinguj. Veç kësaj, në brendësi të librit janë gjashtë mozaikë interesantë që do t’i krijoni ju. Ky libër ndërthur leximin, lojën dhe tingullin në një mënyrë veçanërisht argëtuese.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-177-75-9

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 12

Grupmosha: 3-6 vjeç

Pinoku - Përralla me mozaikë dhe muzikë

SKU: 978-9928-177-75-9
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë