nga: Joakim Von Ribentrop

 

Përshkrimi i librit:

"Planet e Hitlerit per Ballkanin", liber nga Joakim Von Ribentrop. Njeriu i Hitlerit i kryqezuar perpara togave te zeza te Nurembergut, risjell historine e luftes me menyren si e ka perjetuar, pa fshehur pergjegjesite dhe perceptimin e vet mbi zhvillimet dramatike dhe tragjedite e tmerrshme te epokes hitleriane. Ai u be pjese e ketij procesi regresiv qysh ne fillesat e tij dhe mbeti rob i mentaliteteve ekstremiste nacionaliste, duke percjelle te gjitha zhvillimet agresive te Gjermanise naziste.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botart

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9928-4015-7-1

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 322

Planet e Hitlerit për Ballkanin - Joakim Von Ribentrop

SKU: 978-9928-4015-7-1
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  by Libraria Shqiptare KLG

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë