nga: Bill Klinton, James Patterson

 

Përshkrimi i librit:

E gjithë bota është e tronditur. Por arsyeja e zhdukjes së tij është shumë më e rëndë se ç'mund të imagjinohet. Një libër me detaje që vetëm një president mund t'i dijë, dhe me kureshtjen gjithëpërfshirëse që vetëm James Patterson-i mund të ngjallë. PRESIDENTI ËSHTË ZHDUKUR THRILLER-i MË INTRIGUES DHE MBRESËLËNËS NDËR VITE

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Argeta LMG

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9928-192-79-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 504

Presidenti është zhdukur - Bill Klinton, James Patterson

SKU: 978-9928-192-79-0
CHF27,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  by Libraria Shqiptare KLG

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë