Përshkrimi i librit:

Princeshë Bora, që jetonte në mbretërinë e dimrit, dëshironte të kishte shumë shokë e shoqe. Nganjëherë dëshirat realizohen! E ëma, mbretëresha e akullit, i dhuroi Borës një glob dëbore. Ai bëri magjinë. Që ta njihni edhe ju magjinë e tij, shoqërojeni princeshë Borën në aventurën e saj të mahnitshme. E rrethuar papritur nga njëbrirëshi, nga vajzat e kristalta dhe nga njerëzit prej dëbore, princesha jonë nuk do të ndihet më fillikat. Ilustrimet me ngjyra të posaçme, te të cilat mbizotërojnë e bardha dhe e kaltra, i bëjnë edhe fëmijët të ndihen sikur ndodhen në mbretërinë e dimrit.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-287-13-7

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 22

Grupmosha: 3-7 vjeç

Princeshë Bora dhe Njëbrirëshi- (Me zemër, yll dhe glob)

SKU: 978-9928-287-13-7
CHF16,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë