nga: Jean Sasson

 

Përshkrimi i librit:

Një libër që nuk fokusohet vetëm në jetën e Princeshës dhe familjes mbretërore, por në mënyren dhe trajtimin e grave në Arabinë Saudite - shumë prej të cilave u është mohuar e drejta  më themelore e të qenit njeri.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: OMBRA GVG

Botuar në: 2016

ISBN: 978-9928-061-53-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 325

Princesha me shumë sekrete - Jean Sasson

SKU: 978-9928-061-53-9
CHF23,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  by Libraria Shqiptare KLG

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë