Përshkrimi i librit:

I keni parasysh princeshat bukuroshe që takojmë në përrallat më të njohura për fëmijë: Borëbardha, Hirushja, Arieli e të tjera? Në këtë libër i gjeni të gjitha, faqe pas faqeje, ndërsa i tregojnë vetë historitë e tyre, por edhe ju japin mundësinë t’i krijoni copëz pas copëze. Do të keni në duar tetë mozaikë shumëngjyrësh për t’i ndërtuar, duke nxjerrë në pah tetë pamje mahnitëse princeshash. Libër magjik, siç janë përrallëzat dhe njëkohësisht, argëtues, siç janë lojërat... me mozaikë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN:978-9995-641-59-7

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 18

Grupmosha: 3-6 vjeç

Princeshat - Libra të mëdhenj me mozaikë (3-6 vjeç)

SKU: 978-9995-641-59-7
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  Përfitoni nga ofertat tona

  • Facebook
  • Instagram

  Regjistrohu për newsletter tonë