Përshkrimi i librit:

Libri është pjesë e serisë: “Vezullo dhe xixëllo”.. Ky është një libër-lojë për vajza që i pëlqejnë shumë princeshat. Në të janë katër princesha që presin të vezullojnë. Po si? Për këtë, në libër do të gjeni disa fletë të ndritshme të futura në një zarf, që në kopertinë ngjan si pasqyrë. Në kopertinën e pasme shpjegohet mirë e bukur se si do t’i përdorni këto fletë. Do të jetë shumë interesante! 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-287-39-7

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 44

Grupmosha: 4-7 vjeç

Princeshat Vezulluese - (Vezullo dhe xixëllo)

SKU: 978-9928-287-39-7
CHF9,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë