Përshkrimi i librit:

Ky është një nga librat e serisë “Vezullo dhe xixëllo”. Në të vërtetë është një libër-lojë, pasi në të janë katër princesha që presin të shkëlqejnë. Për ta bërë këtë, në libër do të gjeni pesë fletë të ndritshme të futura në një zarf, që në kopertinë ngjan si një yll. Në kopertinën e pasme shpjegohet qartë se si do t’i përdorni këto fletë. Në fund do të shihni se sa bukur do të ngjajnë princeshat tuaja! 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-287-38-0

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 44

Grupmosha: 4-7 vjeç

Princeshat Xixëlluese - (Vezullo dhe xixëllo)

SKU: 978-9928-287-38-0
CHF9,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë