Përshkrimi i librit:

Dikur ne nje vend te larget nje dallandyshe fluturonte te arrinte shoqet e saj
Po vinte dimri dhe ajo ishte vonuar teper per shtegtimin e saj
Atje ku po fluturonte i zune syte nje statuj te madhe qe shkeqente
Ishte kaq e madherishme dhe mendoj te ulej ta shikonte me mire
Me te vertet statuja tregonte nje djalosh te vogel,e krijuar prej floriri te paster,ne vend te syve kishte dy gure te cmuar dhe ne shpaten e tij ishte vendosur nje gure rubini...

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dija

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9951-507-83-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 52

Grupmosha: (9-15) vjeç

Princi i lumtur - Oscar Wilde

CHF7,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë