nga: Gaqo Bushaka

 

Përshkrimi i librit:

Gaqo Bushaka, shkrimtari i dashur për fëmijë, vjen sërish me këtë përmbledhje me vjersha për më të vegjlit. Me një gjuhë të përshtatshme për ta, tematikat e lvëvruara shkojnë që nga fabulat me kafshë, te vjershat edukative, të gjitha të para nën optikën e zbavitjes. Me ilustrime nga Elidor Kruja, shfletimi i librit bëhet dhe më i këndshëm e më argëtues për të gjithë fëmijët.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Pegi

ISBN: 978-9928-233-98-1

Viti i botimit: 2019

Faqe: 54

 

Pse iku qenushi - Gaqo Bushaka

SKU: 978-9928-233-98-1
CHF14,50Price