Përshkrimi i librit:

Në librin “Puthja”, Steel tregon se si një moment i vetëm mund të ta ndryshojë jetën përgjithmonë.Në një mbrëmje të ngrohtë qershori, një autobus plot me pasagjerë ecën nëpër rrugët e Londrës. Pak blloqe më tutje, një burrë e një grua hyjnë në një limuzinë, ku ndajnë edhe puthjen e tyre të parë. Ishte vetëm një moment përplasja e limuzinës me autobusin dhe nis një udhëtim i gjatë drejt shërimit, shpresës dhe ëndrrave për të ardhmen.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Fan Noli

Botuar në: 2015

ISBN: 978-9928-4296-1-2

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 388

Përmasat e librit: 144 x 204 x 24 mm

Puthja -Danielle Steel

SKU: 978-9928-4296-1-2
CHF22,50Price