nga: Albatros Rexhaj

 

Përshkrimi i librit:

"Rebelimi i Lulus" është një letër e gjatë, gjithnjë drejtuar Lúlus, ku monologu kthehet në dialog të arrirë në pritje që zërit të autorit t'i shtohet edhe zëri yt. Mes ideologjish që duhen përqafuar, mes udhësh që duhen ndjekur, mes përpjekjesh për t'u përsosur, shoqëria shqiptare po kërkon një fytyrë përfaqësuese për shqiptaren dhe shqiptarin bashkëkohor

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Pegi

Botuar në: 2015

ISBN: 978-9928-200-32-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 136

Rebelimi i Lulus

CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë