nga: Arbana Osmani

 

Përshkrimi i librit:

Pas gjashtë vitesh, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar vjen me një tjetër projekt fantastik dhe po aq të suksesshëm në fushën e kulinarisë: “Receta per 5 minuta” është libri i ri, i cili lançohet për lexuesit edhe në platformën më të madhe të librit shqip.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese:Albdesign

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9928-215-28-4

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 320

Receta për 5 minuta - Arbana Osmani

SKU: 978-9928-215-28-4
CHF26,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë