Përshkrimi i librit:

Ky libër përmban 5 rrëfenja. Jasmina, e lumtur për rolin e saj tek “Arrëthyesi”, ka lënë gjithçka pas dore dhe vetëm ushtrohet e ushtrohet... Por, a është mirë të harrosh shoqet, ushqimin, lojën dhe gjithçka vetëm për baletin? Këtë do ta mësoni vetëm në njërën nga rrëfenjat 5-minutëshe që përmban ky libër. Më tej do të njihni edhe shumë balerina të tjera që u ndodhin gjëra nga më të çuditshmet, ngjarje të trajtuara bukur, thjesht dhe me humor, por mbi të gjitha... të shoqëruara me ilustrime fantastike, për çdo gjë që ndodh. Këtë libër duhet ta ketë çdo vajzë, edhe nëse nuk ka menduar kurrë të bëhet balerinë...

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-31-6

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 48

Grupmosha: 3-6 vjeç

Rrëfenja me balerina - (Përralla për 5 minuta)

SKU: 978-9928-240-31-6
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë