Përshkrimi i librit:

Ky libër përmban 5 përralla. Na ishte seç na ishte... na ishin njëherë disa dinozaurë aq të këndshëm, sa nuk të bëhet ta lëshosh nga duart librin që tregon historitë e tyre të rralla. Këto rrëfenja 5-minutëshe do t’ju lënë një shije të mirë që do të zgjasë shumë, dhe do t’ju shtyjnë që t’i lexoni herë pas here, aq tërheqëse janë ngjarjet dhe ilustrimet e përkryera, që i shoqërojnë ato. Do të njihni këtu një tiranozaur që ka probleme me dhëmbët, një dinozaur superhero dhe shumë e shumë të tjerë, njëri më zbavitës se tjetri...

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-29-3

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 48

Grupmosha: 3-6 vjeç

Rrëfenja me dinozaurë - (Përralla për 5 minuta)

SKU: 978-9928-240-29-3
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë